31 Жов 2018

Landing page чи все ж таки сайт?

Мабуть 90% «бізнесменів» започатковуючи свою першу/нову справу починають із сайту. Ми не стали перевіряти правильно це чи ні, а просто замовили сайт. І наступили на перші граблі – дешеве стає дорогим! Не можна робити сайт дешево і навмання, навіть landing page потребує детального пропрацювання. Дуже швидко стало зрозумілим, що нам потрібно не просто сайт, а цілий механізм взаємодії з клієнтами та нашим персоналом.

  1. Тренери змінюються так само як і тренування, з’являються нові послуги, тренування, масажі та інше.
  2. Пошукові системи (дуже добре, що в Україні цю нішу майже монопольно займає Google і не потрібно розбиратися з іншими) люблять динамічний контент.
  3. Зручність наповнення та подальші можливості інтеграції – дуже важлива складова проекту «сайт».

Масла в вогонь підлив ще один казус, виявилось, що нам поставили «ломану» тему дизайна сайту, яка через півроку потребувала оновлення і не хотіла працювати як треба (для спеціалістів – використовувався Visual Composter). Тому, при замовленні сайту, завжди перевіряйте та уточнюйте, скільки коштують теми та плагіни, чи потребують вони технічної підтримки і чи потрібно за них платити.

Довелося терміново переробляти сайт, власноруч, тому що не було бюджету. Сайт побудували на платформі wordpress, була вибрана безкоштовна тема, яку видав google першою по запиту wordpress yoga theme. На момент написання статті (жовтень 2018) вона успішно виконує свої функції.

Сайт не ідеальний, з точку зору дизайну, але головне те, що він працює. Без платної реклами наш сайт в ТОПі Google в результатах пошуку йоги в нашому районі міста. Ми маємо близько 100 унікальних відвідувачів щодня і, на сьогодні, – це основний канал продажу.

Звісно, ми займаємося просуванням в соціальних мережах і згодом я напишу свою думку та досвід роботи.

Коли я взявся за проект «сайт», одразу розумів, що хочу більше ніж інформ-сторінку. Сайт, окрім реклами, може нести додатковий функціонал, як і інші системи чи люди, він має гармонійно вписуватись в складний механізм роботи підприємства.

Перше, що потребувало уваги – це розклад.

На сьогодні існує багато плагінів для продажу квитків, планування івентів, тощо. Я вибрав той, який максимально підходив під наші процеси та задачі і він успішно працює. Одразу стало зрозуміло, що можна з усього цього витиснути ще більше. На той моменту нас вже працювала CRM система (детальніше про неї пізніше), тому я почав шукати шляхи оптимізації роботи. Перше, що було зроблено – це синхронізація розкладу на сайті з нашою CRM системою, що дозволило скоротити час перенесення розкладу між календарями.

Наразі маємо динамічний сайт, та початок інтеграції його в нашу CRM систему. В планах синхронізація продуктів та цін, опису тренувань, а головне – кабінет користувача. Вся робота направлена на утримання клієнта на сайті, та його повернення.

let’s share your idea
Lorem ipsum dolor sit amet, concateur amoro largo, molto brave un prio secondo.

No comments yet

Copyright © 2018 Busieness Manufactory